concert1
کودکان کار با «چارتار» نواختند
فروردین ۵, ۱۳۹۵
karaj

تالار فرهنگی شهیدان نژاد فلاح کرج شامگاه گذشته مملو از شهروندانی بود که برای اجرای کنسرت گروه «چارتار» به این مکان آمده بودند.

 شامگاه جمعه کنسرت گروه چارتار در تالار فرهنگی شهیدان نژاد فلاح کرج با استقبال پرشور مخاطبان از این گروه موسیقی جوان کشورمان برگزار شد.

صندلی‌های تالار پرشده بود از حضور شهروندانی که برای اجرای این کنسرت لحظه‌شماری می‌کردند. آرمان گرشاسبی خواننده جوان گروه چارتار به همراه دیگر هنرمندان این گروه با تشویق بی‌وقفه مخاطبان به روی صحنه آمد.

گرشاسبی در ابتدا به معرفی گروهش پرداخت و گفت: سبک گروه چارتار تلفیقی از موسیقی الکترونیک با آواز ایرانی است اشعار، ترانه‌ها برگرفته از موسیقی کلاسیک ایرانی است.

به گفته وی ملودی‌های پویا و تنظیم‌های مدرن از سوی دیگر، فضای متفاوتی را در موسیقی این گروه به وجود آورده‌است.

«آشوبم آرامشم توئی/ به هر ترانه ای سر میکشم توئی/ بیا که بی تو من غم ِ دوصد خزانم» این آهنگ از سوی آرمان گرشاسبی به نام «آشوبم» معرفی شد که مورد استقبال حضار قرار گرفت. پس از استقبال تماشاگران گرشاسبی قول داد این آهنگ را در پایان دوباره اجرا کند. آهنگ های «باران توئی»، «دریچه»، «مرا به خاطرت نگه دار» و «حضور اتفاقی» از سوی حاضران درخواست و توسط گروه چارتار اجرا شد.

استقبال کم نظیر شهروندان کرجی از این گروه فضای خاصی به محل برگزاری کنسرت بخشیده بود. اما یکی از ویژگی های این کنسرت با دیگر کنسرت های برگزار شده در کرج و تالار شهیدان نژاد فلاح نورپردازی متفاوت بود.

karaj_2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *